Türkçe İngilizce Azerice Arapça Rusça Almanca Farsça Ukrayna

Ben Tedavisi (Ben Aldırma)

Tüm benlerinizden ameliyatsız yöntemlerle (lazer, radyo frekans, plazma) dakikalar içerisinde kurtulabilirsiniz.

Ben Aldırınca İz Kalır Mı?

ben aldırdıktan sonra iz kalır mı

Ben Aldırınca İz Kalır Mı? İnsanların benlerden kurtulmak istemelerinin farklı nedenleri bulunmaktadır. Estetik kaygı bu nedenler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle insanlar iz kalıp kalmayacağı konusunda haklı olarak merak ederler. Benlerin alınmasına sağlık açısından bakılacak olursa kanserleşme riski olan benlerin mutlaka alınması tavsiye edilmektedir. Bu sayede kanserleşmenin önüne …

Devamı

Ben Aldırmak Kanser Yapar Mı?

ben aldırmak kansere neden olur mu

Benleri olan insanlar tarafından en çok merak edilen konu benlerin alınmasının kanserleşmeye neden olup olmadığıdır. Bu yazımızda kanserleşme eğiliminde olan benler ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Ben Nedir? Neden Olur? Benler tıbbi olarak nevüs olarak adlandırılmaktadır. Ciltte renk düzeni melanin ismi verilen hücreler tarafından düzenlenmektedir. Bu hücrelerin belirli bir bölgede toplanması …

Devamı

Ameliyatsız Ben Tedavisi

Ben Aldırma

Tüm insanlarda bulunan benler iyi huylu olmasına karşın ilerleyen yaşlarda güneşin zararlı etkileri ile kanserleşme yani melanoma olma riski bulunmaktadır. Estetik açıdan da kötü görünüme neden olan bu cilt lezyonların dan kurtulmak için sadece 1 dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Ameliyatsız tedavilerle iz kalmadan kurtulun.

Devamı

Ben Tedavisi Hakkında Sık Sorulan Sorular


Ben Aldırdıktan Sonra İz Kalır Mı?

Ben aldırdıktan sonra iz kalıp kalmayacağı benin hangi yöntemle alındığına, tedaviyi yapan doktorun tecrübesine ve cildin yapısına göre farklılık göstermektedir. Eğer benler uygun yöntemle uzman bir doktor tarafından alınırsa ya hiç iz kalmaz, ya da ancak konuşma mesafesinden belli olacak hafif bir iz kalabilir. İz kalma oranını en aza indirmek için her ben yapısına uygun yöntemle tedavi edilmelidir.

Ben Aldırmak Kansere Neden Olur Mu?

Hayır. Ben aldırmak kansere neden olmaz. Hatta benlerin alınması olası kanserleşme riskini de ortadan kaldırmaktadır. Kanserleşme riski bulunan benlerin tedavisinde ise patoloji alınarak tedavi gerçekleştirilmektedir.

Ben Aldırma Yöntemleri Nelerdir?

Ben tedavisinde lazer, radyo frekans, elektro koter ve plazma yöntemleri kullanılmaktadır. Hangi yöntemin kullanılacağına doktor muayenesi ile karar verilmektedir.

Et Benleri Ameliyatsız Yöntemlerle Alınabilir Mi?

Evet. Et benleri de dahil tüm benler ameliyatsız yöntemlerle dakikalar içerisinde tedavi edilebilir. Benlerinizden size uygun yöntemlerle, iz kalmadan kurtulmak için tedaviyi gerçekleştirecek doktorun bütün tedavi yöntemlerini gerçekleştirecek teknolojiye sahip olup olması gerekmektedir.

WhatsApp Destek
İletişim